fbpx

Z dzieckiem w Warszawie: Dziupla – naturalna bawialnia

Dziupla – naturalna bawialnia to miejsce, które lubimy. W miarę niedaleko od domu, z zapleczem dobrego picia i ciast, a także przestrzenią, która przypadła do gustu mojej córce. To ostatnie to bardzo ważne kryterium, bo dziecię staje się bardziej wymagające, aktywne i w domu ostatnio mocno się nudzi. Dla balansu minimum raz w tygodniu po prostu wychodzimy – ostatnio właśnie tam.

Dziupla dla dzieci to miejsce drewnianych, niebanalnych i skłaniających do kreatywności zabawek. Na tym etapie to na nich głównie się skupiamy podczas ostatnich wizyt. Oprócz tego są tablice manipulacyjne, dyski sensoryczne, jeździki, czy zjeżdżalnie. To między innymi, bo jest tego znacznie więcej. Motywem przewodnim jest oczywiście drewno, a więc nie znajdziecie tutaj wszechobecnego plastiku uwielbianego przez producentów zabawek.

Dziupla - naturalna bawialnia

Są też mini tematyczne pokoje zabaw, jak sklep czy szpital. One przypadną do gustu głównie starszym dzieciom, bo będą mogły w nich wejść w różne role. Każdy pokoik wygląda jak boks. Dziupla została stworzona dla dzieci od 0 do 6 r.ż. i bywając tu widać pełny przekrój wiekowy. Ja tylko mogę potwierdzić, że moja 9-miesięczna córka świetnie odnajduje się w tej przestrzeni tak samo, jak i goście, którzy mają już więcej lat na liczniku.

Dziupla - naturalna bawialnia

W Dziupli organizowane są też zajęcia dla dzieci od 0 do aż 8 r.ż. Dla najmłodszych to m.in. Gordonki czy sensoryczne grupy zabawowe, a dla starszych – akrobatyka czy treningi koncentracji. Nie korzystałyśmy jeszcze z żadnych zajęć, ale już wkrótce skorzystamy.

Z kolei Dziupla dla rodziców to dobre (i zdrowe) ciasta, napoje, a także przekąski, jak owsianka, czy tosty. Są też stoliki, przy których to wszystko można spożyć i na przykład popracować, kiedy dziecko się bawi (ech, czekam aż ten czas u nas nastanie).

W toalecie jest wszystko, co potrzebne, aby dzieckiem się właściwie zaopiekować. Na górze z kolei niedawno stanęła kanapa z fotelem – idealne miejsce na chwilę wytchnienia z kawą.

Dziupla - naturalna bawialnia

Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że po prostu czuję klimat tego miejsca.

Ważne info:

Gdzie: Pavarottiego 9, Białołęka – przed bramą wjazdową wciskacie 940 i dzwonek (to ważne!), są dedykowane miejsca parkingowe dla Klientów. Bez tego ciężko tam zaparkować poza osiedlem.

Aktualizacje dotyczące zajęć i działania pracy bawialni są na bieżąco w social media bawialni.

Inne: Dzieci do 1 r.ż. mają zniżkę 50% od cen wyjściowych w bawialni.

Sprawdź inne miejsca w Warszawie, które odwiedzamy z dzieckiem w tej zakładce.

Podobne wpisy

Ostatnio dodane