fbpx Skip to main content

Nowa bawialnia… w Ząbkach. Wiem, że się tego nie spodziewaliście, ale ja mam tam 13 minut samochodem z domu! Bawialnia W lesie, bo tak się nazywa, posiada prawdziwie leśny klimat – sami zobaczcie!

W bawialni jest kącik dla malucha z małym basenem z kulkami, huśtawką, różnymi sensorycznymi zabawkami, których nazw nie znam, są sortery, klocki i tablice manipulacyjne. Cały kącik jest ogrodzony, więc bez obaw o niechcianą migrację dziecka.

Poza kącikiem znajdziecie umocowane materiałowe bujaki, tematyczne domki (lekarz, warsztat, kuchnia, sklep z warzywami i owocami), drewnianą konstrukcję do wspinania i zjeżdżania, kącik z pachnącymi nowością książkami. Cała przestrzeń jest wyłożona miękkim dywanem. Za drzewami, a w zasadzie za dekoracją z drzew jest przestrzeń ze stolikami i krzesełkami,, tam chyba odbywają się zajęcia grupowe.

Toaleta malutka, niestety nie da się wjechać z wózkiem, bobo trzeba brać na ręcę, ale przewijak jest i te wszystkie potrzebne awaryjne rzeczy też – jak pieluszki, chusteczki, czy tampony. Chyba nawet perfumy widziałam 😉

Jest też parking, ale przyznam szczerze, że trudno się na niego wbić. Na dole siedzibę ma jakaś firma, która zajmuje się wyposażaniem wnętrz i ile razy ta byliśmy, a byliśmy na czas pisania artykułu, kilka – to ciągle podjazd był zajęty jakimiś materiałami budowlanymi z samochodem dostawczym.

Ceny są rynkowe warszawskie – 30 zł za godzinę bawialni w tygodniu. Woda – 6 zł, lody – 4 zł porcja dla dziecka (40 g), . Innych rzeczy nie zamawiałam, ale będę ten temat tutaj aktualizować.

Inne ciekawe miejsca w Warszawie znajdziesz w tej zakładce.

Zostaw komentarz