fbpx Skip to main content

Happy Kiddo Radzymin to bawialnia, kawiarnia, a także przestrzeń na warsztaty oraz organizację urodzin. Spędziłam tu z córką fantastyczny czas, a w tym artykule znajdziecie moją relację.

Szczerze mówiąc, to nie spodziewałam się takiej sali zabaw w… Radzyminie. Nie, żeby Radzymin był jakiś gorszy, bardziej, że mam tę salę 18 minut samochodem od domu i dopiero teraz się o niej dowiedziałam! Happy Kiddo, bo o tej sali zabaw mowa, zaskoczyło mnie – tak po prostu. Sala zabaw znajduje się w Galerii Radzymin. Po wejściu dostajecie zegarek, który służy do późniejszego rozliczenia czasu zabawy, czy usług gastronomicznych. Tak, jak np. na wielu basenach – to pierwsza sala zabaw, w której coś takiego spotkałam. Mega praktyczna rzecz.

Salę roboczo można podzielić na dwie strefy – jedna to małpi gaj. Doceniam go za to, że moja prawie 3-latka, ale widziałam na nim młodsze dzieci – nawet ok 1,5 roku, doskonale radziła sobie niemal z każdym elementem – zjeżdżalnią, wspinaczką, mini-trampoliny, basen z kulkami. Po drugiej stronie znajdują się tematyczne domki (sklep, straż pożarna,  z drewnianymi zabawkami, obok jest basen z kulkami, czy z miękkimi zabawkami dla najmniejszych dzieci). Ta strefa ma swój balkon – tam dziecko może zrobić i wywiesić pranie – bardzo urzekły mnie te akcesoria. W tej strefie znajduje się też część ze stolikami dla rodziców oraz krzesełkami, część tych stolików stoi zaraz przy wejściu i strefie z małpim gajem. Można sobie zatem zasiąść tam, gdzie jest Wasze dziecko i mieć je na oku.

Happy Kiddo Radzymin – informacje organizacyjne

Jest toaleta z przewijakiem oraz oddzielna toaleta dla dorosłych (wspólna). Umywalki w tej drugiej są na dwóch poziomach – dorosłego i dziecka. Jest oferta gastro – kawy i herbaty, a także przekąski jak np. tosty.
 
Byliśmy w niedzielę i to, co mi przeszkadzało, to impreza urodzinowa. Kumulacja dzieci, które się znają, to był spory hałas. Ale jak wyszli, to było super 😉 Więc jeśli nie chcecie trafić na imprezę, to myślę, że wcześniejszy telefon może rozwiązać sytuację. Tak czy inaczej, mieliśmy po wyjściu takie coś: BYŁO SUPER. 
 
W wizytówce Google mają godziny otwarcia do 20:00, ale lokal był otwarty do 21:00, należy więc sprawdzać na bieżąco, czy godziny danego dnia nie są wydłużone.
 
Obok jest restauracja Aleja Smaku, z której wzięliśmy jedzenie na wynos. Bardzo dobre!

Zostaw komentarz