fbpx

Odnaleziony Dom Świętego Mikołaja – jest tuż za Warszawą!

Odnaleziony Dom Świętego Mikołaja znajduje się… tuż za Warszawą. A dokładnie w miejscowości Trębki Nowe koło Zakroczymia. Tu spotkacie Mikołaja i Mikołajową, przyjazne elfy, alpaki, a wszystko w totalnie świąteczny anturażu, który przeniesie Was w klimaty Laponii.

Tu, w pracowni elfów, dzieciaki napiszą list do świętego Mikołaja, i na tym mogłabym skończyć, bo moja córka jest w fazie rysowania, przyozdabiania, fascynacji świętami i tam właśnie spędziła większość swojego czasu.Ale to oczywiście nie wszystko, bo dzieciaki skorzystają też z labiryntu z zagadkami, być może pierwszy raz w tym roku zobaczą śnieg, a także spotkają się z czterema przyjaznymi alpakami.

Ci, którzy chcą mieć pamiątkowe świąteczne fotki, to w zasadzie cała sceneria temu sprzyja. Dekoracje są na każdym kroku doskonałym krajobrazem do pamiątkowych ujęć.

Strefa gastro, która jest w ramach części zakrytej oferuje m.in. pizzę z pieca, zimową herbatę, gorącą czekoladę, czy grzańca (piłam w wersji non-alco). W określonych godzinach jest dostępne też ognisko z kiełbaskami.

Moje wrażenia? Mikołaj i Mikołajowa 10/10 w kwestii podejścia do dzieci, obsługa 10/10 – czuliśmy się zaopiekowani. Jeśli utrzymają poziom taki, jak był kiedy my tam byliśmy, to wróżę sukces. My byliśmy już jak się ściemniło, co wzmagało świąteczną atmosferę, bo światełka, światełka i jeszcze więcej światełek.

Odnaleziony Dom Świętego Mikołaja – informacje organizacyjne.

Atrakcje są czynne w soboty i niedziele od 12:00 do 18:00. 49 zł za dorosłego, 39 zł za dziecko do lat 3. Korzystanie ze strefy gastro jest dodatkowo płatne.

Moja sugestia: ubrać się naprawdę ciepło! Część atrakcji odbywa się pod dachem, ale część rozrywek jest na zewnątrz. Do toalety również trzeba wyjść na zewnątrz.

Lokalizacja: Trębki Nowe 90, 1h od Warszawy w kierunku Zakroczymia.

Podobne wpisy

Ostatnio dodane