fbpx

Ogród dyniowy Galeria Północna 2022 – jak wygląda?

W 2022 roku Galeria Północna otworzyła ogród dyniowy na swoim dachu. To stałe miejsce, w którym galeria organizuje sezonowe atrakcje. Ogród dyniowy znajduje się na drugim piętrze, a wstęp do niego jest bezpłatny. Ekspozycja została zaplanowana do 30 października.

Ogród dyniowy znajduje się na 2 piętrze na dachu Galerii Północnej obok strefy gastro. Dziś rano podczas otwarcia (czyli w weekend) było już tam naprawdę tłoczno, więc pamiętaj, że jeśli nie lubisz czekać, aby skorzystać z atrakcji – to może warto tam pójść w tygodniu.

Powierzchnia jest ograniczona i nigdy nie będzie to farma z prawdziwego zdarzenia, ale imituje ją całkiem nieźle, więc warto wziąć ją pod uwagę, zwłaszcza że wstęp jest bezpłatny i jest czynna również w niedziele niehandlowe.

Najlepiej odnajdą się tutaj dzieci chodzące. Natomiast jeśli chcesz zrobić sobie tylko pamiątkowe zdjęcia, to wiadomo, że w tym przypadku nie widzę powodu do określania limitu wiekowego.  

Na tym samym dachu jest plac zabaw, więc jeśli dziecku się nie spodoba przy dyniach, to obok macie huśtawki – m.in. taką zabudowaną dla najmniejszych bobasów oraz bocianie gniazdo. Na terenie jest też strefa gastro – jakaś kawa, herbata, dania z grilla.

30 października warto do nich zajrzeć, bo wszystkie dynie z ekspozycji będą rozdawane zwiedzającym.

No i w powszechnym obowiązku informacyjnym pragnę ogłosić, że nie jest to materiał sponsorowany. Odwiedzamy różne miejsca i jeśli są warte uwagi, to po prostu o nich piszę.

Zobacz moje zdjęcia z wizyty w ogrodzie dyniowym na dachu Galerii Północnej:

ogród dyniowy galeria północna
ogród dyniowy galeria północna
ogród dyniowy galeria północna
ogród dyniowy galeria północna
ogród dyniowy galeria północna

Inne fajne miejsca dla dzieci w Warszawie opisuję tutaj.

Podobne wpisy

Ostatnio dodane