fbpx

Restauracja Otto Pompieri – jak wygląda kącik dla dzieci?

Restauracja z kącikiem dla dzieci, który jest małą bawialnią? Tak jest właśnie w Otto Pompieri przy Ratuszu Arsenał. Zjeżdżalnia, klocki, interaktywny ekran, czy układanki przesuwanki – takie atrakcje tam znajdziecie. Moim zdaniem dobre miejsce już dla dzieci minimum chodzących, ale sami oceńcie!

Restuaracja Otto Pompieri znajduje się tuż przy metrze Ratusz Arsenał lub jak kto woli obok Urzędu Miasta stołecznego Warszawy. Tu właśnie możecie przyjść z dzieckiem, zjeść i skorzystać z dużego kącika zabaw. Dla dzieci dostępna jest zakręcana zjeżdżalnia, która prowadzi do basenu z kulkami, interaktywny ekran z różnymi grami, duże i małe klocki, czy układanki przesuwanki.
 
Restauracja Otto Pompieri ma klimat włoski i to, co mogę powiedzieć o jedzeniu to to, mają pyszne dania z makaronem na pewno. My wciąż idąc z dzieckiem do knajpy jemy szybko i bez nadmiernego wybierania. Taki mamy typ dziecka i z tym nie walczymy.
 
Moja jedyna bolączka tego miejsca to fakt, że sala zabaw oddzielona jest schodami i szybą. Rozumiem względy praktyczne, ale jedzenie nie było takie spokojne, bo cały czas miałam z tyłu głowy, że nie mam całej sytuacji na oku. Wejście na zjeżdżalnię jest też strome, mój 2,5 latka dała radę, ale 1,5-roczniaki – 2-latki (wiadomo, to zależy od dziecka) będą lub mogą potrzebować asysty.
 
Byliśmy zaraz po otwarciu i najpierw byliśmy sami, ale w ciągu godziny sala już się zapełniała i tak samo tłoczno zaczęło robić się w kąciku zabaw. Restauracja Otto Pompieri i po raz pierwszy udało nam się tam wejść z ulicy, kiedyś (jesienią i zimą ub. roku) gdy dzwoniłam to na weekendy było już full rezerwacji. Zawsze polecam brać takie niuanse pod uwagę – aby nie było, że ta “Mamazwarszawy” poleciła mi to miejsce, a tam nie było miejsca 🙂 Przy rezerwacji pamiętajcie też, by nadmienić, że miejsce ma być jak najbliżej kącika dla dzieci.

Kącik zabaw w Otto Pompieri jest na poziomie -1, a kierują tam schody, więc jeśli wybieracie się z wózkiem, miejcie to na uwadze. W toalecie dla kobiet znajduje się przewijak.

Inne ciekawe miejsca dla rodzin z dziećmi w Warszawie znajdziesz w zakładce Mama w Warszawie.
Wideo z tego miejsca obejrzycie z kolei na moim Instagramie.
 

Podobne wpisy

Ostatnio dodane