fbpx Skip to main content

Syta 139 Ogród Małych Przyjemności to miejsce, które poznałam z polecenia jednej z moich obserwatorek na Instagramie. Jak się okazało, to doskonałe miejsce na letni wypad z dzieckiem. Ty popijasz sobie kawę, a dziecko ma wiele atrakcji w zasięgu Twojego wzroku.
 
Syta 139 to kawiarnia na warszawskim Wilanowie, w której odbywają się też imprezy okolicznościowe. Nas zastało również grillowe menu i objedliśmy się po pachy, bo na liście jest kiełbasa, kaszanka, czy karkówka, ale jest też mnóstwo grillowanych warzyw, jak szparagi, papryka, czy cukinia. Nie jest to typowa festynowa „grillówka”, tylko naprawdę smaczne jedzenie. Jest też lemoniada lub jeśli ktoś woli to aperol czy piwo.

Moja córka wybawiła się i wybawiła też nas na małych zjeżdżalniach, w malutkich domkach, pobiegała z hula-hop i poodbijała, na ile umiała, lotki paletkami. Jest tam też np. duża trampolina dla tych starszych dzieci. Przedział wiekowy dziecka, dla którego jest tam komfortowo to myślę, że tak od 1-1,5 roku i wyżej. Ale jak masz dziecko leżące w wózku to tutaj też można złapać oddech. Jest fajnie i sielsko, my się dobrze tutaj czuliśmy.
 
Był świąteczny dzień i w popołudnie było dość luźno. Ponadto widziałam odwiedzających, którzy odpoczywali razem ze swoimi czworonożnymi pupilami, więc to kolejna wartość dodana.

Z relacji moich obserwatorek wiem, że jest tam świetnie również jesienią, kiedy ogród jest przyozdabiany dyniami.

Syta 139 Ogród małych przyjemności znajdziecie na warszawskim Wilanowie obok Stawu Zawadowskiego.

Sprawdź moją wideorelację na Instagramie z tego miejsca.

Inne ciekawe miejsca dla rodzin z dziećmi w Warszawie znajdziesz w tej zakładce.

Zostaw komentarz