fbpx

Bawialnia Dobre Miejsce na Targówku w klimacie Montessori

Bawialnia Dobre Miejsce na Targówku otwarta jest tylko w weekendy. To część bloku mieszkalnego, na dole znajdują się lokale usługowe, a powyżej – na 1 piętrze – właśnie bawialnia. Klimat Montessori czuć tam z daleka, naprawdę się nam tam spodobało!

Wszystko jest tu w zasięgu wzroku i rąk dziecka. Mamy kuchnię, warsztat, wszystkie akcesoria dla lali (wózek, wanienkę, mleko, krzesełko), warzywniak, stoliki do sensoryki (muszelki, łuski). Jest też konstrukcja do wspinania się, mnóstwo zabawek do układania, tworzenia, konstruowania, doświadczania.

Myślę, że to miejsce przede wszystkim świetne dla maluchów, ale dziś widziałam, że dzieci 5 lat + też się tu dobrze bawią. W części sensorycznej warto by był opiekun, jeśli dziecko lubi smakować małych elementów jak np. muszelki, makaron.

Byliśmy dziś, w środku dnia, w sobotę i w szczycie były 4 rodziny, ale przestrzeń jest na tyle duża, że spokojnie więcej dzieci też się tam zmieści.

Toaleta jest duża i bez problemu można wjechać do niej z wózkiem. Są tam przewijak, nakładka na sedes, a także podwyższenie dla dziecka do umycia rąk.

Cena to 25 zł za godzinę, 40 zł za dwie. Jeden dorosły w cenie, za drugiego dopłata 20 zł no limit. Nie ma strefy gastro, więc przynieśliśmy sobie kawę ze stacji paliw, a Pani na miejscu powiedziała, że nie ma żadnego problemu, to było bardzo miłe.

Bawialnia Dobre Miejsce znajduje się przy ul. Ossowskiego 11 na Targówku.

Podobne wpisy

Ostatnio dodane