fbpx

Kawogród – kawiarnia na Ochocie z kącikiem dla dzieci

Kawogród to kameralna kawiarnia na Ochocie, którą znajdziecie przy ul. Włodarzewskiej U7. Z zewnątrz nie wygląda jakby miała coś wspólnego z przestrzenią dla dzieci, ale to bardzo mylące przekonanie.

Kawogród – świetna miejscówka do pracy zdalnej

Po wejściu wita Was najpierw sala z kilkoma stolikami „dorosłymi” – swoją drogą mega klimatyczna do np. pracy z komputerem, czy czytania książki. Na sali głównej, tuż przy wejściu, dostępne są również planszówki, co sprzyja wizytom w większym gronie. Natomiast za tą salą znajduje się druga, mniejsza z dwoma stolikami i całkiem przestrzennym kącikiem dla dzieci.

Kawogród – a co dla dzieci?

A w kąciku jest nowa kuchnia do zabawy, bujak; są książeczki i gry, a także mały stolik. Wystarczający zestaw do chwilowego posiedzenia przy kawie, bo jeśli chodzi o jedzenie, to oferta jest podstawowa – ciasta i drożdżówki (przynajmniej wtedy kiedy my byliśmy).

Nad wszystkim znajduje się urocza tapeta ze zwierzętami leśnymi. Nie będę Wam ściemniać, że wszystko w tym kąciku jest nowe. Książeczki i gry np. Pucio były już trochę zmęczone. Ale i tak standardem jest powyżej niż „standardowe” zabite dechami kąciki w niektórych miejscach, o których właściciele dawno zapomnieli.
 
Na plus jest fakt, że w łazience jest przewijak, a na sali widziałam krzesełko do karmienia.
 
Trzeba pamiętać, że sala przy kąciku ma jedynie dwa stoliki – jeden na dwie osoby, drugi na cztery.

Tu znajdziecie moją relację w formie wideo. A inne atrakcje dla dzieci w Warszawie dostępne są w tej zakładce.

Podobne wpisy

Ostatnio dodane