fbpx

Klub Zabawkowy – czy warto? [kod rabatowy w treści artykułu]

Czy idea wypożyczania zabawek to coś, co chociaż warto przetestować? Moim zdaniem zdecydowanie tak. Dlatego dołączyłam do Klubu Zabawkowego i testuję comiesięczną subskrypcję, polegającą na zamawianiu nowych zabawek oraz ich zwrocie.

Klub Zabawkowy – 3 powody, dla których postanowiłam spróbować:
1.     Nie kupuję nowych zabawek, które prędzej czy później są rzucone w kąt. Serio, od początku grudnia 2023 nie kupiliśmy ani jednej; wyjątkiem są pieski Psiego Patrolu, które moja córka dostała od babci na urodziny. Oczywiście dzieci są różne – jedne mają swoje ulubione zabawki, inne swobodnie rozstają się z zabawkami. Moja córka jest raczej tym drugim typem, przez co przez 3 lata nazbierała nam się spora górka (a raczej kilkanaście pudełek) zabawek niepotrzebnych. Przyznam, że jest to frustrujące, bo miejsce w domu jest ograniczone.

2.     Wypożyczam te, które wydają się ciekawe ale drogie, np. klocki magnetyczne Magna Tiles. Biorąc pod uwagę to, co napisałam w punkcie 1, mam doświadczenie z drogimi zakupami, które się nie spodobały lub szybko nudziły.

3.     Wypożyczam też te najbardziej plastikowe, które podobają się dziecku, a mnie niekoniecznie np. baza Psiego Patrolu. Ustalmy fakty – fascynacja Psim Patrolem za chwilę przeminie, a nie po drodze mi z magazynowaniem plastikowej, dość sporej bazy. Nie jestem też wielką fanką takiej ilości plastiku w domu.
 
Klub Zabawkowy – jak to działa?
Czasami zabawki przychodzą całkowicie nowe, a czasami już używane, ale starannie zapakowane, bez śladów użytkowania. Nie ponosi się kosztu za uszkodzenia, a jedynie za zgubienie – co mi się jeszcze nie zdarzyło, a obawiałam się tego. Czasami wystarczy zajrzeć pod fotel.
 
Klub Zabawkowy udostępnia Wam model subskrypcyjny. Do dyspozycji macie pakiety za 69 zł (zabawki o wartości 250 zł), 169 zł (zabawki o wartości ok. 800 zł) i 259 zł (zabawki o wartości ok. 1400 zł).

Subskrypcję można anulować w dowolnym momencie przed pobraniem opłaty na kolejny okres rozliczeniowy. Oczywiście wówczas należy najpierw odesłać zabawki.
 
Na koniec powiem, że bardzo komfortowo czuję się w tej współpracy, a stronię od wielu – co chyba widać, więc tym bardziej zachęcam Was do przetestowania.

Kod afiliacyjny to: MAMAZWARSZAWY do wpisania w koszyku podczas zamówienia – dzięki niemu otrzymasz 30% rabatu na swoje pierwsze zamówienie w klubie zabawkowym.

Podobne wpisy

Ostatnio dodane