fbpx

Ranking szpitali położniczych Warszawa 2023. Sprawdź, gdzie rodzić

Jak wygląda ranking szpitali położniczych w Warszawie w 2023 roku? Moje czytelniczki już od niemal roku dodają na mojej stronie opinie o porodówkach w Warszawie. Sprawdź, co sądzą na temat szpitali, które być może rozważasz jako miejsce narodzin swojego dziecka.

Opinie o porodówkach w Warszawie znajdują się na tej stronie.

Trafiłaś tu szukając rankingu szpitali położniczych w Warszawie, ale osobiście uważam, że słowo ranking sprowadza się jedynie do cyferek, co jest kiepskim określeniem, jeśli mówi się o miejscach narodzin dzieci. Ranking to też pewna statystyka, której brakuje czynnika ludzkiego. Dlatego właśnie stworzyłam stronę z opiniami o porodówkach w Warszawie. Opinie, choć do cna subiektywne, są w stanie przekazać emocje, klimat, cenne spostrzeżenia dotyczące wybranego miejsca. Sama szukałam ich przed swoim porodem najpewniej w każdy miejscu w internecie.

Sama będąc w ciąży szukałam jakiejkolwiek opinii o szpitalach, które miałam wstępnie wybrane. Poza tym lubiłam – i dalej lubię – jakkolwiek to zabrzmi – czytać historie narodzin, odnajdując w każdej trochę ze swojego doświadczenia, które zmieniło całe moje życie.

Pozwól teraz, że przeprowadzę Cię przez moją stronę. Przede wszystkim znajdziesz tutaj opisy porodówek w Warszawie. Kontaktowałam się niemal z każdą placówką z prośbą o udzielenie mi najważniejszych informacji na temat warunków porodu w każdej z nich. W większości spotkałam się z dużą otwartością, dlatego baza szpitali jest rozbudowana, a ja staram się ją aktualizować.

Gdzie rodzić w Warszawie? W sekcji “poród” na mojej stronie znajdziesz wyżej wspomniane pigułki wiedzy na temat poszczególnych porodówek w Warszawie.

Ranking szpitali położniczych Warszawa 2023. U mnie go nie znajdziesz. Znajdziesz za to wiele opinii, za którymi stoją jakieś historie. Baza opinii o porodówkach liczy już kilkaset opinii, które na bieżąco dodawane są przez moje czytelniczki oraz obserwatorki z Instagrama. Opinie o porodówkach w Warszawie znajdują się pod tym linkiem.

Na koniec – zapraszam Cię na mojego Instagrama, na którym nie tylko poruszam tematy okołoporodowe oraz okołomacierzyńskie, ale też publikuję unikalne materiały z wizyt na warszawskich porodówkach. Tak! Porodówki zapraszają mnie też, aby móc pokazać Wam bliżej ich kulisy w formie wideo.

Podobne wpisy

Ostatnio dodane